Manage existing quizzes, Custom Templates, Better Security, Data Exports and much more

Sign inSign in with Facebook
Sign inSign in with Google
Máte pocit, že vám život často přináší situace, na které jste sám/sama a nevíte si s nimi rady?
Ano
Ne
2. Je podle vašeho vnímání společenský systém v ČR nastaven tak, že dokáže účinně pomoci slabším, méně informovaným či lidem v nouzi?
Ano
Ne
3. Cítíte se při důležitých jednáních (zaměstnavatel, finanční instituce, úřady...) nejistě nebo nepříjemně?
Ano
Ne
4. Stačily by vám vaše úspory aspoň na tři měsíce živobytí, pokud byste přišli o práci nebo byli nemocní?
Ano
Ne
5. Pokud byste museli řešit mimořádný výdaj (nová lednice, oprava auta...), dokázali byste to zvládnout bez cizí pomoci?
Ano
Ne
6. Máte přehled o tom, na jaké úřady nebo státní instituce se obrátit v mimořádné situaci (ztráta zaměstnání, bytová otázka, invalidita...)?
Ano
Ne
7. Máte peníze a čas udělat si radost sami pro sebe (zajít si na masáž, navštívit divadlo, koupit si knížku, zaplatit si jazykový kurz...)?
Ano
Ne
8. Když máte problém, ostýcháte se o něm mluvit a někoho požádat o radu či pomoc?
Ano
Ne
9. Dokážete každý den fungovat bez významné pomoci vašeho okolí (rodina, sousedé, přátelé...)?
Ano
Ne
10. Cítíte se šťastní a spokojení?
Ano
Ne
{"name":"Máte pocit, že vám život často přináší situace, na které jste sám\/sama a nevíte si s nimi rady?", "url":"https://www.quiz-maker.com/QC5BY677Q","txt":"Máte pocit, že vám život často přináší situace, na které jste sám\/sama a nevíte si s nimi rady?, 2. Je podle vašeho vnímání společenský systém v ČR nastaven tak, že dokáže účinně pomoci slabším, méně informovaným či lidem v nouzi?, 3. Cítíte se při důležitých jednáních (zaměstnavatel, finanční instituce, úřady...) nejistě nebo nepříjemně?","img":"https://cdn.poll-maker.com/US/64-2779206/photo-1527137342181-19aab11a8ee8.jpg?sz=1200-00000017561000005300"}